a

Hakkımızda

4C Teknoloji Bilgi Sistemleri olarak, bilişim sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimimiz ve geliştirdiğimiz çözümleri katma değerli hizmetlerle daha ileriye taşımayı hedeflemekteyiz.

 

Bilişim güvenliği, Dijital dönüşüm ve Raporlama Analiz alanındaki dağıtım ve çözümleriyle pazarda iş ortakları ile büyümeye devam etmektedir.

 

İş ortaklığı çerçevesinde Türkiyenin öncü ERP yazılımları ile entegre çalışmaktayız. Yazılımlarımızı siz müşterilerilerimize en iyi destek ve hizmeti sunarak ulaştırmak hedefimizidir.

 

Yeni yapılanmamız sonucunda hizmet kalitemizi ve oluşturduğumuz sinerji ile rekabet gücümüzü arttıracağımıza, teknik bilgi ve birikimimizi daha da üst seviyelere çıkaracağımıza inanıyoruz. Bu yenilenme ile beraber firmamıza tamamlayıcı kaynak, ürün ve güç sağlayarak pazardaki etkinliğimizi arttırmayı ve sizlerin ihtiyaçlarına daha etkili ve tam kapsamlı çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

 

4C Teknoloji Yazılım Teknolojilerinde uluslararası boyutta ağını genişletme amacı ile, yapılanma ve rekabet gücünü arttırmaya odaklanmıştır.

İş Ortaklarımız ile büyüyerek kanal yapısında kazançlı modelleri her daim ön planda tutmaktayız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin büyüme ve karlılığını katkı sağlayarak geliştirmek ve etkin bayi kanalını büyütmek.

Üreticiler için, değer yaratan, talep edilen, vizyoner, etkin, müşteri verimliliğini sağlamak.

Üreticiler için, değerli satış ilişkileri kurmak üzere, etkin satış programları, finansal çözümler, eğitim ve gelişime yönelik programlar ile satış ve kar fırsatları yaratmak.

a
a

Değerlerimiz

  • Müşterilerimizin sorunlarına değer yaratarak çözüm sunmak
  • Sunduğumuz ürün/hizmeti müşterilerimiz için en uygun olacak şekilde fiyatlandırmak
  • Müşterilerimiz için satın almayı gerçekleştirebileceği en uygun koşulları oluşturmak
  • İş Ortaklarımız ile Takım Çalışmasını geliştirerek müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek
  • Yenilikçilik yaklaşım ve analiz yeteneklerimiz ile müşterilerimize en doğru çözüme yönlendirmek