e-Faturalarınızı 4C-CON ile Hazırlayın, Onaylatın

e-Faturalarınızı 4C-CON ile Hazırlayın, Onaylatın

e-fatura üzerindeki her değeri veya açıklamayı bir kriter olarak kullanarak bu kriterlere göre bir e-faturanın değerlendirme ve onay sürecinde kimlerin görev alacağını belirleyebilirsiniz. Onay süreci E-Faturanın alımından hemen sonra başlar ve sürece dahil olan kişilere görev aldıkları iş adımları otomatik olarak yönlendirilir.
Görevli kişi dağıtım sonrasında e-fatura ile ilgili bir onay veya değerlendirme görevi geldiğinde 4C iş süreç yönetimi’in gönderdiği e-posta bildirimi ile harekete geçip aksiyon alabilir. Sorumluların gelen faturalarla ilgili aksiyon almayı unuttuğu durumlarda sistem hatırlatma bildirimleri gönderir.
Fatura Yönetim Sistemi bütün e-fatura sağlayıcıları ile entegre çalışır. Sağlayıcınızı değiştirmeniz durumunda bile eski faturalarınıza arşivden ulaşabilirsiniz. UBL-TR formatından PDF formatına çevrilen E-Faturayı gönderici kurumun standartlarında görüntüleyebilirsiniz.
e-dönüşümde iş süreçlerinizi daha efektif olmasını sağlamak için daha fazla bilgi alın <a href=”https://4cteknoloji.com/basvurular/”>LİNK</a>
<ul style=”list-style-type: square;”>
<li>Esnek Fatura Onayı</li>
<li>Kolay Fatura Hazırlama</li>
<li>Fatura Onay Takibi</li>
<li>Fatura Arşivine Kolay Ulaşım</li>
</ul>

adam
No Comments

Post a Comment