Akead ERP e-Dönüşüm hizmetleri için 4C portalı seçti

Akead ERP e-Dönüşüm hizmetleri için 4C portalı seçti

2002 yılında Fransa’nın Strasbourg kentinde kurulan AKEAD, merkezini İstanbul’a taşıyarak Türkiye’nin yazılım ihracatına katkı vermektedir. Avrupa’da doğmuş olmanın vermiş olduğu birikim ile Toptan ve Perakende sektörüne çözüm sunmaktadır.

Akead’ın çözüm sunduğu sektörler incelendiğinde Perakende alanında göstermiş olduğumuz başarı ortaya çıkmaktadır.

 

Hızlı Tüketimin yapısı gereği kasa, müşteri sadakati, kampanya, Etiket, Depo, Lojistik gibi yazılım çözümlerin yanında donanım olarak da dokunmatik ekran, ödeme kaydedici cihaz, barkod okuyucu ve yazıcı, El bilgisayarı, terazi ve kamera sistemi gibi cihazları yönetebilme, ihtiyaçlarını karşılamayı getirmektedir.
Müşterilerine hızlı ve başarılı bir e-dönüşüm hizmeti sunmayı hedefleyen AKEAD 4C Teknoloji ile tam entegre olarak müşterilerine güvenli bir hizmet sunmayı tercih etti.

 

4C Teknoloji ile işbirlikteliğini sadece dijital dönüşüm hizmeti ile sınırlandırmayan AKEAD yönetimi, Türkiye çapında kanal ortakları ile genişlemek için anlaşmaya varmıştır.

 

4C bayi kanalı bundan sonra müşterilerine AKEAD çözümlerini de bayi kanalı üzerinden sunabilecek.

 

4C İş geliştirme ve Analiz yöneticisi İshak Durmuş;
“Akead hem Avrupa hemde Türkiye’de mevzuatlara uygun ilk yerli erp olma özelliği ile müşterilere çok yönlü kullanım imkanı veriyor. Yeni nesil kodlama ile yazıldığından geliştirmelerin çok daha hızlı ve günümüz teknolojisine uygun şekilde yapılması firmaların maliyetlerinide düşürüyor. Bayi kanalı hem karlı hemde uygun maliyet ile müşterilerine hizmet sunmanın avantajını yaşıyor.”
İşortaklığı şartlarına <a href=”https://4cteknoloji.com/basvurular/”>buradan</a> ulaşabilirsiniz

adam
No Comments

Post a Comment